Potlač & Vyšívanie & Gravírovanie

Dekorovaný textil ako prostriedok pre Vašu reklamu a značku.
Buďte originálni a dajte o sebe vedieť...

Zušľachťovanie rôznych výrobkov potlačou a textilných výrobkov výšivkou prinášajú v dnešnej dobe takmer nekonečné možnosti pre dizajn a spracovanie. Naša nová brožúra "Potlač & Výšivka“ predstavuje prehľad našich technológií.

Máme technológiu použiteľnú na každý textilný, plastový, kovový alebo drevený materiál. Plošná sieťotlač, transferová, sublimačná alebo fotorealistická potlač či ušlachtilá výšivka. Dlhoročné skúsenosti a moderné technológie, nám umožňujú uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky. Dokážeme zabezpečiť označovanie výrobkov rôznymi motívmi, firemnými logami, reklamnými textami alebo patričným venovaním. K dispozícii máme aj potlačové technológie podľa štandardu

„Öko - Tex Standard 100 Klasse 1“

ktorých použitie je schválené pre styk s detskou a dojčenskou pokožkou. Tento výber, uspokojí každé želanie.

Aby sme Vám pomohli v rozhodovaní, ktorý spôsob označenia výrobku najlepšie spĺňa vaše požiadavky, zostavili sme pre Vás na našich stránkach stručný prehľad našich služieb, technológií a materiálov. Ponúkame Vám na stiahnutie katalóg „Transfer & Stick“, ktorý sa bližšie venuje tejto téme. Objednajte si ešte dnes vzorky z vyššie uvedených technológií, ktoré Vám pomôžu získať predstavu ako vyriešiť Vašu požiadavku.

Náš tím Vám ochotne poradí najlepšie riešenie, či sa jedná o veľké množstvo alebo malé individuálne požiadavky.

Nechajte sa inšpirovať!

Na stiahnutie