Do práce

so značkou James & Nicholson a Myrtle Beach

Pracovné oblečenie dnes, má byť funkčné a módne. Má pasovať k imidžu firmy, vyhovovať jej pracovným postupom a pasovať ku každému ročnému obdobiu.

Jedno, či stavenisko, dielňa, záhrada alebo preimyselný podnik , kolekcia pracovného oblečenia od James & Nicholson má vhodný model pre každý účel a poveternostné podmienky. K tomu si vyberte vhodnú pokrývku hlavy od značky Myrtle Beach .

Exkluzívne je v novom katalógu uvedených 11 horúcich noviniek a k nim 79 overených modelov od tričiek cez mikiny, flízových búnd až po vysokofunkčné pracovné pracovné bundy a nohavice, vhodné aj do drsných podmienok .

Sprievodca „workwear colours“ dopĺňa katalóg o veľmi efektívny a rýchly prehľad používaných farieb. To umožňuje firmám si ľahšie vybrať to čo pasuje do ich branže.

Objednajte si ešte dnes náš nový Katalóg pracovných odevov alebo sa už tu na našej stránke online oboznámte s našimi novinkami.

Radi Vám zušľachtíme naše výrobky s trvanliovu výšivkou alebo potlačou. Náš predajný tým sa teší na Vaše dopyty alebo objednávky.

Objednajte si nový katalóg WORKWEAR so sprievodcom alebo si stiahnite elektronickú verziu katalógu cez sekciu Na stiahnutie .