Oblečenie pre každú príležitosť

James & Nicholson ponúka pestrú škálu výrobkov a farieb. Tričká, polokošele a mikiny vyrobené z bavlny alebo ako zmes bavlny s inými materiálmi a to až v 30-tich farbách, pre voľný čas alebo pre firemné či obchodné nasadenie až po funkčné športové oblečenie pre takmer každý šport.

Profesionálne pracovné odevy vyrábabné podľa EN471 doplňujú tento sortiment. Navyše značka James & Nicholson ponúka mnoho výrobkov v špeciálnych veľkostiach pre ženy aj mužov, plus nadrozmerné veľkosti až do veľkosti 5XL.

Tiež pre deti je k dispozícii univerzálny a overený sortiment výrobkov. Bez ohľadu na to, či je leto alebo zima, nájdete ten správny výrobok pre každý typ udalosti alebo ročné obdobie.

Na všetky modely uvedené v katalógu vieme pre Vás umiestniť logá ako digitálnu transferovú potlač alebo kvalitnú výšivku. Vyskúšajte našu kvalitu, ktorú úspešne prezentujeme na našom trhu i v zahraničí už od roku 1990. Náš predajný tím sa teší na Vaše otázky a objednávky.

Objednajte si nový katalóg oblečenia James & Nicholson, alebo si ho stiahnite v elektronickej podobe v sekcii "Na stiahnutie".

Na stiahnutie