Štýlová pokrývka hlavy pre chladné dni

Či svietivé, kockované, pruhované, háčkované alebo štrikované, „Beanies“ v hravých farbách od výrobcu značky Myrtle Beach nemôže v tejto sezóne nikto obísť.

60 trendových kúskov príslušenstva pre chladné mesiace - z toho 10 NOVINIEK - je možné nájsť v novom katalógu „Beanie Mania“. Je tu pre každého niečo: módne čiapky „Streetwear“, modely pre lyžiarske dráhy, zástupcovia neobvyklých štýlov čiapok ako škandinávske „Fake Fur Hat“, či inak povedané severské vzory na pletených čiapkach s umelou kožušinou a drzými vrkôčikmi.

Nie menej nápadné, ale o to viac farebné, sú nové háčkované čiapky. Hrubé háčkovanie a výrazná okázalosť robí z týchto čiapok absolútny hit sezóny. Ľahké to ale nebudete mať pri výbere zo širokej palety žiarivých farebných kombinácií. Každá je totiž na zožranie!

Farebne decentnejšie ale rovnako módne sú sety čiapka – šál, v strakatom štýle Mottled Style Scarf und Hat. Strakatý štýl čapice a k nej pasujúci šál, sú ideálne pre obchodné rokovania v zimnom období, bez toho aby ste museli v obleku mrznúť!

Ponorte sa do pestrého sveta čiapkok, šálov a rukavíc a presvedčte sa sami o atraktívnosti našich nových produktov. Radi pre Vás zušlachtíme naše výrobky tým, že ich doplníme o potlač alebo výšivku motívu či loga. Náš predajný tím sa teší na Vaše otázky a objednávky.

Objednajte si nový katalóg Beanie Mania, alebo si ho stiahnite zo sekcie "Na stiahnutie".

Na stiahnutie